Pierwsze spotkanie z cyklu „Poznajemy ciekawe zawody”.

W dniu 16 lutego uczniowie klas trzecich oraz drugiej gimnazjum rozpoczęli cykl spotkań pt.” Poznajemy ciekawe zawody”.

W tym dniu uczniowie spotkali się z panią Małgorzatą Twardochleb, która zapoznała uczniów z pracą pijarowca, człowieka związanego z public relations, pośredniczącego w kontaktach, np. polityka – media, podejmującego działania mające na celu wpływanie na opinię odbiorców.

Pani Małgorzata pracuje w firmie Procontent, która ma swoją siedzibę w centrum Warszawy. Zajmuje się organizacją m,in. kampanii społecznych oraz promocją i dbaniem o wizerunek firm.

Prowadząca nawiązała bardzo dobry kontakt z uczniami, którzy byli bardzo otwarci i chętnie zadawali pytania. Pomysł na taką formę poznawania nowych, interesujących zawodów również spodobał się uczniom.

Agata Mroczkowska, pedagog- organizator spotkania:)