Zuchy i harcerze na Błońskiej Olimpiadzie Sportowej

6 października 2018 r dwudziestka zuchów, harcerzy i uczniów z trzema instruktorami: pwd Elżbietą Sakowską, pwd Piotrem Kamińskim i hm Anną Sakowską wzięła udział w Błońskiej Olimpiadzie Sportowej. Impreza miała miejsce na boisku SP nr 1 w Błoniu, zebrało się około stu dzieci od 4 do 15 lat. Uczestnicy zostali podzieleni na patrole wiekowe. Najpierw wzięli udział w pięciu konkurencjach zespołowych, a następnie w trzech konkurencjach indywidualnych. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody; każdy uczestnik Olimpiady został obdarowany pamiątkowa plakietką i nagrodą. Grupa rowerowa za udział w Olimpiadzie otrzymała specjalną apteczkę przytwierdzaną do roweru. Zuchy i harcerze, którzy wzięli udział w Olimpiadzie maja otwartą próbę na sprawność olimpijczyka. Impreza była bardzo udana i wszystkim się podobała.

hm Anna Sakowska