XVI rajd rowerowy im. Janusza Kusocińskiego

29 maja 2016 r dwudziestodwuosobowa grupa uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły wzięło udział w rajdzie rowerowym im. Janusza Kusocińskiego na trasie Ołtarzew – Palmiry – Ołtarzew. W rajdzie wzięło udział ponad trzysta osób.

Rowery do Ożarowa zawiózł nam pan Krzysztof Szymański – tata Justyny z kl. IV. Po przyjeździe na miejsce startu dostaliśmy odblaskowe kamizelki, znaczki odblaskowe i numery startowe, po czym o godz. 10.40 ruszyliśmy do Palmir. Tam, na cmentarzu – Mauzoleum złożyliśmy wieniec i zapaliliśmy znicze na grobie olimpijczyka Janusza Kusocińskiego. Następnie wróciliśmy do Ołtarzewa, gdzie już czekała na nas gorąca grochówka. Potem odbyło się losowanie nagród i ruszyliśmy w drogę powrotną.

Było sympatycznie i miło. Bardzo dziękujemy panu K. Szczepańskiemu za przewiezienie rowerów.

Anna Sakowska