Z wizytą w DPS w Żbikowie

W środę 16 stycznia 2019 r trzydziestu pięciu uczniów naszej szkoły z dwoma nauczycielami p. Anną Sakowską i p. Piotrem Kamińskim gościło w DPS w Żbikowie. Zostaliśmy zaproszeni w dowód wdzięczności za dary zebrane w naszej szkole i przekazane mieszkankom w grudniu 2018r. Z Domem jesteśmy zaprzyjaźnieni od wielu lat i zawsze wracamy z przyjemnością.
Tym razem dziewczynki wystawiły dla swych „ dobrodziejów” przedstawienie jasełkowe w formie teatru cieni. Zobaczyliśmy historię od stworzenia świata przez Boga do narodzenia Chrystusa. Dla naszych uczniów była to zupełnie nowa forma przedstawienia, główną rolę odgrywało światło i dźwięk. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało.
Do Żbikowa zawiózł nas bezpłatnie gminny autokar, za co serdecznie dziękujemy władzom gminy.

hm Anna Sakowska