W niedzielny poranek 22 kwietnia uczniowie klas 2-3 SP należący do koła teatralnego wzięli udział w I Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Milanówku.

Nasza grupa wystąpiła jako pierwsza, prezentując spektakl „Zwierzęta to nie zabawki”. Duża scena i oświetlenie sprawiły, że poczuli się jak prawdziwi aktorzy. Pojawiła się nawet niewielka trema, jednak udało się nad nią zapanować, a teksty płynące z serca trafiły do odbiorców. Młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania, dając z siebie wszystko.

W przedstawieniu udział wzięli:
Dzieci – Julia Nasiadka, Maja Kowalczyk i Kacper Choromański
Mama – Eliza Krasińska
Tata – Filip Bogusz
Fafik – Matylda Łukasik – Mucha
Pracownik schroniska – Aleksandra Gut
Zwierzątka – Jagoda Bosacka, Martyna Rudzińska, Weronika Gumińska, Oliwia Wolszczak

Wszyscy się wspierali na scenie, co zostało dostrzeżone i docenione przez profesjonalne jury, które przyznało nam wyróżnienie i udzieliło bezcennych wskazówek do dalszej pracy.

Z tym większą ochotą czekamy na kolejny festiwal.

ANETA KRASIŃSKA – instruktor koła teatralnego