Szanowni Państwo,
w tym czasie przygotowania się do niezwykłych Świąt Bożego Narodzenia nasza szkoła włącza się do akcji charytatywnej Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”.
W ramach akcji nawiązaliśmy współpracę z Domem Pomocy Społecznej w Bramkach. Każdy z pensjonariuszy powiedział, co chciałby dostać pod choinkę ( są to bardzo przyziemne życzenia – kapcie, garnuszek, czekolada lub obrusik, które niestety trudno zdobyć osobie zależnej od innych).

Otrzymaliśmy listę 159 marzeń pensjonariuszy spisanych na papierowych aniołkach. Zachęcam, aby każda rodzina szkolna włączyła się do akcji „Aniołek dla DPS – u w Bramkach” i zakupiła wylosowany prezent dla mieszkańca DPS.

Swoim dobrym uczynkiem sprawicie Państwo wiele radości i na pewno łzy wzruszenia. Byłoby wspaniale, gdybyśmy spełnili wszystkie 159 życzeń i dostarczyli je przed Świętami osobom potrzebującym.

Serdecznie zachęcam do okazania serca i dobroci.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji proszę o wysłanie takiej informacji na adres b.gosk@bozawola.edu.pl
Pani wicedyrektor będzie losowała kolejnego aniołka i przekaże, jaki dar jest potrzebny.
Akcja trwa od dzisiaj do 16 grudnia.

Zapraszam. Nie pozostańmy obojętni.
Justyna Michta