Tydzień życzliwości.

W dniach 6-10 maja 2019 roku odbyła się wspaniała inicjatywa, której hasłem przewodnim był „Tydzień życzliwości”. W tym czasie uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w przeróżnych aktywnościach mających na celu promowanie społecznych zachowań w stosunku do drugiego człowieka oraz takich uczuć jak: życzliwość, empatia, szacunek.

Poniedziałek był dniem koloru zielonego i dodatkowo uczniowie „ozdabiali” drzewko miłymi słowami, które sami wypisywali. We wtorek królował kolor czerwony,
a starsze klasy, podczas zajęć plastycznych, wykonywały kartki dla podopiecznych w DPS w Bramach. Róż triumfował w środę, a dodatkowa atrakcja to projekcja dwóch filmów „Cudowny chłopak” oraz „W głowie się nie mieści”. W czwartek cała szkoła tkała „Nić przyjaźni” oraz była „Słodka chwila”, gdzie przodował kolor niebieski. Piątek należał do koloru żółtego i wszyscy przesłali sobie „Iskierkę życzliwości”. To był wyjątkowy tydzień.

A.G.