WSPÓLNE ŚNIADANIE W KLASIE II

Dnia 7 listopada dzieci z klasy II przyniosły do szkoły różne, przygotowane przez rodziców smaczne i zdrowe produkty, z których wraz z wychowawczynią przygotowały apetyczne kanapki.

Każdy mógł wybrać dla siebie to, co najbardziej lubi. Kanapki przygotowane przez dzieci były nie tylko zdrowe, ale również pięknie wyglądały. Podczas przygotowywania kanapek dzieci zapoznały się z zasadami zdrowego odżywiania, rozwijały kreatywność, a także kształciły nawyki dbania o higienę miejsca pracy.

Wspólne przygotowywanie i spożycie śniadania sprawiło dzieciom wiele przyjemności i na pewno dobrze smakowało. Dzieci dowiedziały się również, że codzienne, zdrowe śniadanie jest bardzo ważne dla funkcjonowania organizmu.

Przygotowanymi kanapkami poczęstowaliśmy nauczycieli oraz starsze lub młodsze rodzeństwo uczące się w naszej szkole.

To był bardzo miły, wspólnie spędzony czas.

Wychowawczyni klasy II

Małgorzata Jankowska