Pamięci Patrona naszej szkoły ks. Jana Twardowskiego

Niedawno obchodziliśmy 13 rocznicę śmierci ks. Jana Twardowskiego i w związku z tym 10 marca w kościele parafialnym w Bramkach uczestnicy koła teatralnego oraz chóru zaprezentowali inscenizację upamiętniającą postać patrona naszej szkoły.

W role ks. Jana Twardowskiego wcielili się: Kacper Choromański oraz Jurek Michta. Chłopcy zaprezentowali wiersze napisane przez księdza oraz przypomnieli jego słowa o tym, czym dla niego jest twórczość.
W przedstawieniu wykorzystane zostały elementy biografii. Teksty kilku wierszy zostały zaśpiewane przez chórzystów.

Na koniec pani Dyrektor szkoły opowiedziała o swoich spotkaniach z księdzem Janem i rozmowach o twórczości, która mimo upływu lat wciąż jest okrywana przez młode pokolenia uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy za wykonanie fotografii panu Norbertowi Getterowi.

Aneta Krasińska