KONKURS RECYTATORSKI

5 października 2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  w Baranowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski ,,Poezjo…Jakie Twe imię?” Tegoroczne motto konkursu brzmiało: Wiara, Nadzieja, Miłość.

Naszą szkołę reprezentowali wyłonieni w eliminacjach szkolnych finaliści konkursu. Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znaleźli się nasi uczniowie.

W kategorii klas 1-3     I miejsce Maria Gotowiec

W kategorii klas 4-5     I miejsce Julia Nasiadka, wyróżnienie Eliza Krasińska

W kategorii klas 6-8      II miejsce Rozalia Piotrowska, wyróżnienie Patrycja Staniaszek

W szkolnych eliminacjach brały również udział: Karolina Kowalczyk, Helena Gotowiec, Marina Michalak, Maja Kowalczyk, Karolina Mierzejewska, Alicja Pietrzak, Natalia Deliś, Aniela Rybak, Natalia Zaborowska i  Karolina Przygoda.

Wszystkim laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

KONKURS RECYTATORSKI

W kategorii klas 1-3     I miejsce Maria Gotowiec

W kategorii klas 4-5     I miejsce Julia Nasiadka, wyróżnienie Eliza Krasińska

Wszystkim laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.