KONKURS PIOSENKI O TEMATYCE ZIMOWO-ŚWIĄTECZNEJ

Dnia 6 grudnia 2017 r., dokładnie w Mikołajki, dziewczynki z Oddziału Przedszkolnego – Julia Newecka i Oliwia Ziółkowska oraz uczennice z klas: I – Jadwiga Malanowska, II – Jagoda Bosacka i Eliza Krasińska oraz z klasy IIIa – Karolina Mierzejewska i Julia Nasiadka wraz z paniami: Barbarą Gosk i Małgorzatą Jankowską udały się do Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kaskach na Gminny Konkurs Piosenki o Tematyce Zimowo-świątecznej.

Dziewczynki zaprezentowały piosenki z repertuaru dziecięcego mówiące o nadchodzącej zimie i Świętach Bożego Narodzenia. Jury bardzo wysoko oceniło nasze artystki. I tak:

Julia Newecka i Oliwia Ziółkowska – zdobyły III miejsce w kategorii Oddział Przedszkolny.

Jadwiga MalanowskaI miejsce w kategorii klas pierwszych.

Jagoda Bosacka i Eliza Krasińska – I miejsce w kategorii klas drugich.

Karolina Mierzejewska i Julia Nasiadka – I miejsce w kategorii klas trzecich.

Serdecznie gratuluję naszym uczennicom i oczywiście ich Rodzicom. Dla nas, nauczycieli, to również powód do dumy.

Życzę dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Małgorzata Jankowska