wolontariat

 

24 marca (sobota) nasza szkolna grupa wolontariuszy, wraz z opiekunem Panią Pauliną Mateusiak, rozpoczęła swoją działalność uczestnictwem w warsztatach wielkanocnych organizowanych przez nieformalną grupę, działającą na rzecz integracji społeczności lokalnej „Strefa Kobiet”. Liczny zespół wolontariuszy pomagał w tworzeniu palm, pisanek i baranków z masła, świetnie się przy tym bawiąc. Po warsztatach, wolontariusze wzięli udział w przygotowaniach salki parafialnej do spotkania wielkanocnego organizowanego przez Caritas oddział w Bramkach.

25 marca (niedziela) chętni wolontariusze wzięli udział w spotkaniu wielkanocnym zorganizowanym przez Panią Barbarę Daniluk – prezes Caritas oddział w Bramkach, podczas którego oficjalnie zostali przedstawieni społeczności lokalnej jako grupa wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli.

28 marca (środa) nasi wolontariusze wsparli akcję Caritas w Bramkach i pakowali produkty spożywcze, które lokalna społeczność podarowała dla potrzebujących. BO LUBIMY POMAGAĆ!!!!