Wigilia Harcerska

We wtorek 18 grudnia 2108 r w naszej szkole miała miejsce Wigilia Harcerska, w której wzięli udział harcerze, zuchy, rodzice, instruktorzy. Wigilia rozpoczęła się uroczystym wniesieniem Betlejemskiego Światła Pokoju, które w tym roku nasi harcerze przywieźli prosto od skautów słowackich
z Zakopanego 16 grudnia. Potem komendant Szczepu druh Adrian odczytał stosowny fragment Ewangelii. Następnie obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu uczniów klas V i VII. Potem śpiewaliśmy kolędy, dzieliliśmy się opłatkiem i próbowaliśmy wszystkich potraw wigilijnych. Oczywiście odwiedził nas Mikołaj, który obdarował prezentami wszystkie grzeczne dzieci. W tym roku wszyscy otrzymali długopisy z logo Szczepu.

Było nastrojowo, serdecznie i miło. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili serdecznie dziękujemy.

harcmistrz Anna Sakowska