Wieczór wróżb andrzejkowych

W czwartek, 29 listopada 2018 r, w wigilię św. Andrzeja do naszej szkoły przybyły wróżki i magowie, aby w ten tradycyjny wieczór przepowiedzieć przyszłość przybyłym tłumnie dziewczynom i chłopakom. Wróżb było wiele: można było poznać imię przyszłej wybranki, poznać magię imion, zawód, powróżyć z wosku, zbadać przyszłość z magicznych kolorów i kwiatów, poznać przyszłe losy z zaczarowanych kubków, a także dowiedzieć się, kto z obecnych pierwszy się ożeni czy wyjdzie za mąż. Było bardzo wesoło, godzina wróżenia minęła jak jedna chwilka. Wieczór wróżb przygotowali harcerze z II DH im. Rudego i VII DH im. Kamyka z instruktorami: dh Justyną Michta, dh Piotrem Kamińskim i dh Anną Sakowską. Po andrzejkach była dyskoteka dla uczniów klas IV – VII i gimnazjum naszej szkoły pod opieką nauczycieli: p. U. Pomarańskiej, p. A. Sakowskiej i p. P. Kamińskiego.

hm Anna Sakowska