Drużyna szkolna FC Boża Wola – Baranowskie Orły, trenuje i gra w turniejach od 2017 roku. Chłopcy są podzieleni na dwie kategorie wiekowe: drużynę starsza tworzą chłopcy z klas 4-6, drużynę młodsza tworzą chłopcy z klas 1-3. Dotychczasowe osiągnięcia tych młodych piłkarzy to m.in: udział najzdolniejszych chłopców jako Reprezentacji Gminy Baranów w Turnieju ” Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” i zdobycie II i III miejsca na etapie powiatowym.

Udział w Młodzieżowej Lidze Futbolu MLF w Warszawie i zdobycie mistrzostwa ligi w roczniku 2008. Aktualnie dwie drużyny rozpoczęły treningi przygotowujące do kolejnych turniejów, które rozegrane zostaną na jesieni 2018 oraz wiosna 2019 roku. Chłopcy wezmą udział m.in. w kolejnej edycji ogólnopolskiego Turnieju Tymbarka, oraz w Warszawskim Turnieju Niepodległości.

Na ostatnim treningu Pan Andrzej Kolek odwiedził chłopców i ich rodziców. Młodzi zawodnicy otrzymali koszulki meczowe oraz super prezent: pikle nożną z autografem Roberta Lewandowskiego. Piłka będzie nagroda w konkursie ogłoszonym przez FC Boża Wola.

Trenerami obu drużyn są aktualnie: Mariusz Żaczkiewicz, Artur Szymaniak i Arkadiusz Bogusz. Sa to ojcowie trenujących chłopców, którzy dobrze poznali już tajniki piłki nożnej na kursach PZPN/UEFA oraz na boisku jako zawodnicy. Natomiast wsparcie organizacyjno-administracyjne pełnia jak zawsze: Renata Pietraszek i Anna Żaczkiewicz.

Anna Żaczkiewicz