Aktualności i uroczystości szkolne

Miesięczny kalendarz wydarzeń szkolnych wrzesień 2019

Miesięczny kalendarz wydarzeń szkolnych

1. 02 września -Inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

1. 06 września - warsztaty profilaktyczne z policjantami z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego ( tematyka – bezpieczeństwo w ruchu drogowym).

1. 06-08 września – biwak harcerski.

1. 10 września – zebranie z Rodzicami.

1. 12 września –Inauguracja roku harcerskiego - ognisko harcerskie z kiełbaskami.

1. 20 września - Dzień Przedszkolaka – szczególny dzień dla naszych Słoneczek i Tygrysków.

1. 23- 27 września – EuroWeek. Tygodniowy wyjazd uczniów do Kotliny Kłodzkiej na obóz językowy. Praktyczna nauka języka angielskiego prowadzona przez wolontariuszy z całego świata ( m.in. z Boliwii, Indonezji, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Ekwadoru, Peru, Argentyny i in.) https://euroweek.pl

1. 26 września – Dzień Języków Obcych - ciekawostki na temat Rosji i języka rosyjskiego.

1. 27 września – Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

( rozgrywki matematyczne, zabawy itp.)

1. 10.30 września - Dzień Głośnego Czytania – zajęcia czytelnicze w bibliotece, konkursy, ciekawostki.
Copyright © 2013. KIDS ScHO0L Rights Reserved.